• Wpisów: 11
  • Średnio co: 137 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 21:15
  • Licznik odwiedzin: 1 618 / 1651 dni
 
szaleniec
 
Czemu w naszych czasach nastał brak kultury? Kobiety w dużej mierze nie mają szacunku do siebie, a mężczyźni nie mają szacunku do kobiet?
Przecież każdy szanujący się mężczyzna powinien szanować kobietę. W końcu to my dajemy się męczyć przez 9 miesięcy i to my rodzimy dzieci. Zostaliście urodzeni przez kobietę i wasi potomkowie też będą. Mężczyźni powinni mieć jakiś szacunek do kobiet basta!
Drugie czemu zapominamy o dobrym wychowaniu. Nie mówimy przepraszam, dziękuje, smacznego itp. Czemu zapominamy o takich istotnych słowach w naszym codziennym życiu? Czemu zapominamy o takich ważnych rzeczach? Czy nie ma już szansy na kulturalne społeczeństwo? Przecież trochę kultury nikomu nie zaszkodzi od czasu do czasu.
Ten pogląd na świat ukazuje nam tylko jedno. Świat diametralnie się zmienia. Może za kilkanaście lat już w ogóle nie będzie kultury? W końcu ktoś kiedyś powiedział że my ludzie dążymy do samodestrukcji swoimi działaniami.  Szkoda, bo według mnie kultura w stosunku do drugiego człowieka jest czymś naprawdę cudnym. Przecież tylko my możemy zachowywać się kulturalnie jako bardzo rozumne stworzenia. To dar, który przypada tylko nam. Dlaczego z niego nie korzystamy...
Powiedźcie w komentach co wy o tym sądzicie.
Vicky...

Nie możesz dodać komentarza.

 
  •  
     
    huehue całkiem ciekawie. chyba dobrze jest jeśli człowiek samoistnie przejawia oznaki kultury. Denerwuje mnie gdy ludzie zamiast mówić "dat woman" z akcentem na kobiecość to mówią "dat ass" z akcentem na narządy.